Державна податкова служба України інформує
До уваги платників: з нового року – нові рахунки!
 

У Пологівській ДПІ ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляють, що на виконання вимог статей 2, 5 та 6 Бюджетного кодексу України у зв’язку зі змінами  в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів, а також утворення нових  районів та територіальних громад відкриті нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів.

Крім того, з 1 січня 2021 року вводяться в дію нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім’я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного соціального внеску.

Рахунки вводяться в дію з 01 січня 2021 року.

Звертаємо увагу, що кошти сплачені платниками з 01.01.2021 на старі рахунки за надходженнями не будуть зараховуватись Казначейством, а повертатимуться платникам, як нез'ясовані платежі.

Додатково інформуємо, що всі рахунки для зарахування платежів до Державного бюджету України, місцевих бюджетів та єдиного соціального внеску розміщені на офіційному порталі Головного управління ДПС у Запорізькій області (розділ «Бюджетні рахунки») за посиланням: https://zp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

 
Важливі цифри для підприємців з 1 січня 2021 року
alt 
 
Роз’яснення законодавства 30.12.2020
 alt Інформація Пологівського  сектору  організації  роботи ГУ ДПС у Запорізькій області від 30 грудня 2020 року
 
Списання недоїмки з єдиного внеску та 8 змін для ФОП з 2021 року
alt
alt 
 


Страница 1 из 2


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@