«Більмацьке бюро правової допомоги»
Перенесення прийому 16.09.2020
 alt 

До уваги жителів смт. Розівка та Розівського району!

 

Прийом, який планувався 16.09.2020 року відділом «Більмацьке бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде перенесено на 01 жовтня 2020 з 10:00 до 13:30 години.

 
Відновлення консультацій Бюро правової допомоги

alt alt

В приміщенні КЗ «Розівська центральна бібліотека» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області відновили консультації з Бюро правової допомоги Бердянського  МЦ з НБВПД. Спочатку працівники та клієнти бюро прослухали інформацію про відновлення роботи бюро правової допомоги, що таке бюро правової допомоги , які послуги можна отримати у бюро, та хто може скористатися цими послугами. Клієнти отримали юридичні консультації заступника начальнику відділу «Більмацьке бюро правової допомоги» Олени Дем’яненко з правих питань які хвилюють людей, та отримали допомогу із складання документів правового характеру. 
Нагадуємо: прийом буде відбуватися два рази на  місяць в приміщенні КЗ «Розівська центральна бібліотека» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області (за адресою: смт. Розівка вул. Центральна, 92) 1 та 15 числа з 10:00 до 13:30 години ( якщо ці числа припадають на вихідні дні, то наступного понеділка).  

 


Страница 1 из 2


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@