«Більмацьке бюро правової допомоги»
Правова допомога громадянам, які є власниками земельних ділянок та проживають у сільській місцевості
alt


Більмацьке бюро правової допомоги інформує:

 Правова допомога громадянам, які є власниками земельних ділянок та проживають у сільській місцевості.

16 січня 2020 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству”, яким внесено зміни до Закону України “Про безоплатну правову допомогу”(надалі – Закон), яким передбачено, що громадяни України — власники земельних ділянок, які проживають у сільській місцевості мають право на всі види правових послуг, передбачених частиною другою статті 13 Закону, а саме:

1) захист;

2) здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

3) складення документів процесуального характеру.

Документи які підтверджують належність власників земельних ділянок, які проживають у сільській місцевості до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу.

Власники земельних ділянок, які проживають в сільській місцевості, при зверненні до бюро для підтвердження їх належності до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, пред’являють:

-          паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

-          реєстраційний номер облікової картки платника податків ( крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті) такої особи та/або її представника;

-          будь-який документ що посвідчує право власності громадянина на земельну ділянку, зокрема:

-          державний акт на право приватної власності на землю;

-          державний акт на право власності на землю;

-          державний акт на право власності на земельну ділянку;

-          інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Основною метою Закону щодо протидії рейдерству, яким вносяться зміни зокрема до Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, є забезпечення захисту майнових прав власників і користувачів земельних ділянок, унеможливлення захоплення земель та майна сільськогосподарських підприємств, запровадивши ряд антирейдерських заходів та дієвих запобіжників щодо захисту майнових прав власників і користувачів земельних ділянок або запобігання протиправному поглинанню і захопленню підприємств в аграрному секторі економіки.

Таким чином, громадяни України — власники земельних ділянок, які проживають у сільській місцевості, мають право на всі види правових послуг, передбачених частиною другою статті 13 Закону, з питань пов’язаних із захистом їхніх майнових прав на земельні ділянки.

     Якщо ваші права порушують, дзвоніть на номер "гарячої лінії" цілодобово 0 (800) 213 103, отримуйте первинну правову допомогу та дізнавайтесь про адреси найближчих центрів/бюро безоплатної правової допомоги.

Додатково повідомляємо, у разі виникнення питань,  до відділу «Більмацьке бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги також можна звернутися як особисто так і дистанційно:

-          в телефонному режимі за тел. (06147)2-20-54,  

-          skype-зв’язок: bilmakske_byuro,

-          та електронною поштою-  bilmakske@legalaid.zp.ua

 
Чергова консультація Бюро правової допомоги
alt 

В Розівській центральний бібліотеці 16 листопада відбулась чергова консультація Бюро правової допомоги Бердянського  МЦ з НБВПД. Клієнти отримали юридичні консультації заступника начальнику відділу «Більмацьке бюро правової допомоги» Олени Дем’яненко з правих питань людей, та отримали допомогу із складання документів правового характеру.

Нагадуємо : прийом буде відбуватися два рази на  місяць в приміщенні КЗ «Розівська центральна бібліотека» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області (за адресою: смт. Розівка вул. Центральна , 92) 1 та 15 числа з 10:00 до 13:30 години (якщо ці числа припадають на вихідні дні, то наступного понеділка). 

 


Страница 1 из 2


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@