Черговий прийом Бюро правової допомоги

 alt

На базі комунального закладу «Розівська центральна бібліотека» два рази на місяць проводиться безоплатний прийом громадян досвідченим, кваліфікованим юристом, заступником начальника відділу «Більмацьке бюро правової допомоги» Бердянського МЦ з НБВПД Дем’яненко Оленою Вікторівною.

Безоплатна вторинна правова допомога передбачає надання правової інформації, консультацій, розяснень з правових питань, складання заяв, скарг, інших документів правового характеру. Право на таку допомогу мають: малозабезпечені особи, учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи, члени сімей загиблих учасників бойових дій, та інші соціально незахищені категорії осіб.

Також, з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00 години функціонує дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги, завдяки якому, мешканці району можуть отримати використовуючи Skype зв’язок правові консультацій та кваліфіковану допомогу.

Нагадуємо! Прийом відбувається два рази на місяць 1 та 15 числа з 11:00 до 13:00 години (якщо ці числа припадають на вихідні дні, то наступного понеділка) в приміщенні КЗ «Розівська центральна бібліотека» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області, за адресою: смт. Розівка вул. Центральна, 92. Попередній запис здійснюється за телефоном: 099- 49 -11- 476.

 

Черговий прийом відбудеться 15 лютого 2021 року в приміщенні Розівської центральної бібліотеки об 11.00 годині.  

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@