Бюджет селищної ради на 2013 рік

  altРішення Розівської селищной ради № 1 від 29.12.2012 року "Про селищний бюджет на 2013 рік" (скачати/відкрити текст Microsoft  Word)

alt
РОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
  Розівського району Запорізької області
 Двадцять перша сесіяшостого скликання
 
РIШЕННЯ
 
 
 
 
          29.12.2012
смт. Розівка
№ 1
 
 
 
Про селищний бюджет на 2013 рік
 
 
 


                     Керуючись п.23 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Розівська селищна рада Розівського району Запорізької області   в и р і ш и л а :

 

                     1. Установити загальний обсяг доходів селищного бюджету на 2013 рік у сумі 2761,445 тис. грн.

 

                      Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити в сумі 2355,400 тис. грн., спеціального фонду бюджету 406,045 тис. грн. (додаток 1)

                      2. Затвердити загальний обсяг видатків селищного бюджету на 2013 рік у сумі 2761,445 тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду в сумі 2351,400 тис. грн., та видатків спеціального фонду в сумі 410,045 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів ( додаток 2) та головним розпорядником коштів (додаток 3)

                    3. Установити профіцит загального фонду селищного бюджету у сумі 4,0 тис. грн., напрямком використання якого передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку ( спеціального фонду) (додаток 6).

                   4.Установити дефіцит спеціального фонду селищного бюджету у сумі 4,0 тис. грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 4,0 тис. грн. (додаток 6).

                  5. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів селищного бюджету у сумі 0,300 тис. грн.

                  6. Затвердити перелік об’єктів (додаток 7), фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку.

                  7.    Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду селищного   бюджету на 2013 рік за їх економічною структурою:

            оплата праці працівників бюджетних установ;

           нарахування на заробітну плату ;

           придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

           забезпечення продуктами харчування;

           оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

           поточні трансферти населенню;

           поточні трансферти місцевим бюджетам;

            підготовка кадрів вищими навчальними закладами I – IV рівнів акредитації.

              8. Затвердити в складі селищного бюджету кошти на реалізацію селищних галузевих програм на загальну суму 369,473 тис. грн. (додаток 8)

 

             9. Дозволити апарату Розівської селищної ради протягом року збільшувати (зменшувати) обсяги доходної та видаткової частини селищного бюджету у разі збільшення (зменшення) обсягів міжбюджетних трансфертів, які надходять до селищного бюджету та вносити зміни до переліку об»єктів, видатки які у 2013 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку розпорядження голови селищної ради за погодженням з постійною планово - бюджетною комісією подальшим затвердженням на сесії селищної ради.            

             10. Розпорядникам коштів селищного бюджету забезпечити у першочерговому порядку:

              потребу у коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати;

              на проведення розрахунків на електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань  на 2013 рік.

            11. Дозволити апарату Розівської селищної ради одержувати в органах Державної казначейської служби України позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування і медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв у межах поточного бюджетного періоду відповідно до ст. 73 Бюджетного кодексу України.

             Визначити уповноваженою особою на укладення договорів від імені селищної ради на отримання позик в органах Державної казначейської служби України Розівського селищного голову;

             За результатами виконання селищного бюджету дозволити селищній раді в установленому порядку отримувати середньострокові безвідсоткові позики на умовах повернення за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на суми невиконання у відповідному звітному періоді розрахункових обсягів доходів селищного бюджету на 2013 рік, що враховується при визначені обсягу між бюджетних трансфертів.

             12.   Додатки 1,2,3,6,7,8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                                                                                     О.М.Щербань 

 

 
 
 

 

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@