Засідання шостої чергової сесії Розівської селищної ради сьомого скликання

alt 

24 грудня поточного року відбулась шоста чергова сесія Розівської селищної ради сьомого скликання під головуванням селищного голови Світлани Нестеренко.

В роботі сесії взяли участь голова Розівської районної ради Олександр Мальований, депутати селищної ради, працівники апарату селищної ради, в.о. старост, керівники установ району та інші.

З 26 депутатів селищної ради на сесії були присутні 24 депутати.

До порядку денного сесії було включено 52 питання, які попередньо були опрацьовані на засіданнях профільних депутатських комісій.

Серед основних питань, розглянутих на пленарному засіданні, були питання про бюджет Розівської селищної ОТГ на 2020 рік, про звіт Розівської селищної ради щодо виконання селищного бюджету за 9 місяців 2019 року, внесення змін та доповнень до селищних програм, затвердження селищних програм на 2020 рік, про затвердження складу виконкому в новій редакції, про перейменування комунальних закладів районної ради та затвердження нових редакцій статутів, про затвердження заступника селищного голови, обрання секретаря селищної ради та ін.

Також розглянуто ряд земельних питань.

З усіх питань черги денної депутатами прийнято всі рішення, окрім обрання секретаря селищної ради.


alt

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@