З Новим Роком!

alt 

Шановні жителі Розівської об’єднаної територіальної громади, дорогі земляки!

Рік, що завершується, для всіх нас видався особливим, насиченим перетвореннями, які  назавжди впишуться в живий літопис  нашої громади. Він був дуже непростим та водночас багатим на події, сповненим  напруженої праці, пошуку  ефективних рішень, далекосяжними планами та певними першими результатами.

Рік прийдешній ми з вами зустрічаємо в новому  територіальному статусі. Тож, сподіваємося, що попереду в нашій об’єднаній громаді - чимало позитивних змін, які додадуть нам впевненості в стабільному соціально-економічному розвитку, дозволять від мрій перейти до планів , від добрих надій – до їхнього втілення! 

Переконані, що  новий рік стане наступним  важливим етапом у нашому прагненні змінювати життя кожної родини й усієї громади на краще. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці,у самовідданій нелегкій спільній роботі та усвідомленні того, що поруч є люди, які потребують нашого тепла,піклування та турботи!   

Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від нас із вами: від нашої відповідальності, активної життєвої позиції, мудрості, поміркованості, розпорядливості та щоденної наполегливої кропіткої праці. Тож нехай не залишиться в наших серцях місця   злоби та заздрощів, для брехні й ненависті. Нехай наші душі будуть сповнені  щедрістю, світлом, оптимізмом,  добром  та любов’ю, щоб новий рік став вдалішим за попередній!

Нехай з останніми  хвилинами старого року спливуть у небуття всі життєві труднощі та негаразди, а Новий 2020 рік буде щедрим на радісні події, позитивні зміни та нові досягнення.

Прийміть, дорогі земляки, сердечні вітання з прийдешнім Новоріччям! Бажаємо, щоб  рік- 2020 подарував нам усім і кожному з нас здійснення найзаповітніших мрій, більше щасливих моментів та незабутніх вражень.  Нехай в усіх справах вас супроводжує удача, поруч будуть рідні люди та вірні друзі, обличчя сяють посмішками, а очі  світяться задоволенням від зробленого! 

 Нехай вам щастить і здоровиться, достатку, любові та благополуччя  кожній родині!  І нехай же Новорічні та Різдвяні свята принесуть  нашій громаді та рідній Україні мир, спокій, злагоду та розвиток!

З повагою,

голова Розівської ОТГ : Світлана Нестеренко

виконувачі обов’язків старости: Сергій Ремига, Надія Дернова,

 Олександр Раков, Наталя Клименко, Михайло Мавроді

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@