До уваги жителів Розівського району!

 
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ!

 

Доводимо до Вашого відома інформацію, що станом на 09.06.2020 року у с. Зеленопіль Розівського району зареєстровано 2 підтверджених випадки захворювання на коронавірусну хворобу. Прохання до всіх жителів району не піддаватися паніці. Коронавірусна інфекція – це один з різновидів гострої респіраторної вірусної інфекції, у більшості випадків вона протікає в легкій, малосимптомній формі та не несе загрози для життя та здоров'я людини. Проте існують певні групи ризику, про які ми вам неодноразово нагадували. У осіб з цих груп ризику інфекція може протікати і в тяжкій формі: це хворі на тяжкі серцево-судинні захворювання, захворювання дихальних шляхів, люди похилого віку (старші 60 років), стан імуносупресії внаслідок онкологічних, імунодефіцитних станів, а також медикаментозна імуносупресія у хворих на бронхіальну астму.  Особам з цих груп необхідно суворо дотримуватись правил самоізоляції та особистої гігієни, обмежити свої контакти, як і всім жителям нашого району.

Хворі на коронавірусну хворобу становлять загрозу для оточуючих протягом 1-2 тижнів, у період активної стадії захворювання. Хронічного вірусоносійства коронавіруса не існує, після двократного негативного результату ПЛР-тестів такі люди не становлять ніякої загрози для оточуючих. Не слід цуратися людей, які перехворіли цією хворобою, так само, як і хворих на інші респіраторні інфекції. Тим більше, у майбутньому, ніхто з нас не застрахований від цього захворювання.

Стосовно роботи Центру ПМСД: проводяться всі необхідні заходи щодо запобігання подальшому розповсюдженню коронавірусної хвороби в районі. Нашою мобільною бригадою за період пандемії проведено 61 експрес-тест та 58 тестів методом ПЛР.

Прохання до всіх жителів району – при перших ознаках ГРВІ залишатися вдома та зателефонувати вашому сімейному лікарю, який визначить план вашого обстеження та лікування. Цей простий захід допоможе вберегти від зараження як інших громадян, так і медичних працівників нашого району.

 

 

 

 

 

Директор

КНП «Розівський центр ПМСД»                                       Олександр ЯЛОВЕЦЬ

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@