Інформація щодо водопостачання

 Шановні мешканці Розівки!

З настанням літньої спеки щороку виникає гостра проблема забезпечення мешканців селища водою.

Станом на 10 червня цього року до селищної ради звернулись більше 30 мешканців Розівки стосовно незадовільної якості надання послуг з водопостачання Розівським експлуатаційним цехом водопостачання КП «Облводоканал» ЗОР.

На привеликий жаль Розівська селищна рада на законодавчому рівні немає важелів впливу на Розівський цех водопостачання, так як цей підрозділ не відноситься до комунальних підприємств Розівської селищної ради.

Але, заради справедливості, слід зазначити що Розівський цех водопостачання видобуває та транспортує воду до селища на межі своїх технічних можливостей. Станом на 11 годину цех постачає до Розівки обсяг води біля 49м3 на годину, або більше ніж 1100м3 на добу. Якщо перерахувати обсяг води на кількість абонентів (1651), то отримаємо цифру 0,712 м3 на одного абонента.

З цих цифр висновок може бути лише одним. Ніхто не може використати на задоволення санітарно-гігієнічних та питних потреб 712 літрів води на добу.

Отже маємо факт несвідомого та безглуздого ставлення окремих громадян до споживання води.

В той час, як  мешканці окремих вулиць, що розташовані в низині, або поблизу вводу магістрального водогону заливають свою городину, центральна частина селища не те, що помитися, а зачасту й напитися не може.

Розглянувши звернення громадян, враховуючи ситуацію, що складається з водозабезпеченням селища Розівська селищна рада звертається до мешканців селищної ради з закликом проявити свою громадянську свідомість та припинити поливати городину в проміжок часу з 600 до 2300 години.

Додатково інформуємо мешканців селища, що ближчим часом буде здійснено рейди комісією в складі з представниками Розівського ЕЦВ КП «Облводоканал» ЗОР, депутатів селищної ради з метою виявлення осіб, які не дотримуються запропонованого режиму водоспоживання.

 

 

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@