Засідання двох профільних депутатських комісій селищної ради

altalt
 

23 червня 2020 року в Розівській селищній раді  відбулися засідання  двох профільних депутатських комісій селищної ради.

На засіданні постійної комісії селищної ради з питань соціального захисту населення, освіти,  охорони здоров’я, культури, молоді та спорту розглянуто питання:

1.Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.03.2020 №21 «Про створення освітнього округу  Розівської селищної ради».

 

2. Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області та затвердження складу конкурсної комісії.

          3. Про затвердження Положення про селищну щорічну грошову винагороду в галузі освіти для обдарованої та талановитої учнівської молоді Розівської селищної ради.                                     

 

       4. Про встановлення вартості харчування та плати для батьків за перебування дітей дошкільного віку в закладах дошкільної освіти та навчально- виховних комплексах.

5. Про перейменування Розівського закладу загальної середньої освіти №1 І-ІІІ ступенів Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області у Розівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області.

6. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення Розівської селищної ради.

На засіданні постійної комісії селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі депутати розглянули питання:

1. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2019 № 48 «Про затвердження селищної програми утримання сільських філій закладів культури, які розташовані на території Вишнюватської сільської ради на 2020 рік».

2. Про внесення змін та доповнень до рішення  селищної ради від 24.12.2019 №11 «Про затвердження селищної програми «Соціальна підтримка громадян Розівської селищної ради на 2020 рік».

         3. Про внесення змін та доповнень до рішення  селищної ради від 24.12.2019 №9 «Про затвердження селищної програми «Організація громадських робіт на 2020 рік» зі змінами.

4. Про затвердження селищної програми «Надання соціальних послуг громадянам похилого віку, які мешкають на території Вишнюватської сільської ради на 2020 рік».

5. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2019 №1 «Про бюджет Розівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (зі змінами та доповненнями).

6.Про встановлення ставок єдиного податку на території  Розівської селищної ради на 2021 рік.

7. Про  умови оплати праці селищного голови.

8. Про встановлення розміру частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до місцевого бюджету в 2021 році.

9. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Розівської селищної ради на 2021 рік.

 

10. Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.03.2020 № 25 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Розівської селищної  ради на 2020 – 2022 роки».

11. Про  внесення змін до рішення  селищної ради від 21.02.2020 №5 «Селищна програма розвитку вторинного рівня надання медичної допомоги на території Розівської селищної об'єднаної територіальної громади на 2020 рік».

12. Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на 2021 рік.

13. Про затвердження ставок орендної плати за використання земельних ділянок на території Розівської селищної ради.

14. Про розгляд клопотання КНП «Розівський центр первинної медико-санітарної допомоги» від 11.06.2020 №01-20/321.

             Також ці комісії опрацювали  звернення депутатів Розівської селищної ради Розіського району Запорізької області до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо передачі будівель і споруд за адресою вул.Центральна, 157, смт Розівка Розівського району Запорізької області у комунальну власність Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області та про внесення змін до рішення  селищної ради від 21.02.2020 №6 «Про Програму розвитку освіти Розівської селищної ради Розівського району  Запорізької області на 2020-2022 роки».

 За результатами розгляду депутати постійних комісій прийняли відповідні висновки та рекомендації.

         З проєктами рішень можна ознайомитись на нашому сайті в розділі «Діяльність селищної ради. Проєкти рішень селищної ради».

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@