Засідання виконавчого комітету 05 серпня 2020 року

alt 

05 серпня 2020 року Розівський селищний голова Світлана Нестеренко провела позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

Під час засідання членами виконкому розглянуто 7 питань, серед них: 

про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі Розівської селищної ради;

про надання дозволу на проведення виїзної торгівлі;

про повідому реєстрацію зміни та доповнень до колективного договору на 2019-2023 роки між адміністрацією та трудовим колективом КДНЗ ясла-садок №1 «Сонечко» Розівської селищної ради;

про виконання деяких повноважень в.о. старости Кузнецівського старостинського округу з питань організаційної роботи, звернень громадян та забезпечення діяльності виконавчого комітету селищної ради на час щорічної відпустки;

про надання статусу дитини-сироти та інші.  

Перед присутніми  доповіли з зазначених питань: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Віктор Новоселецький, начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради Олена Муран, начальник відділу архітектури, містобудування, житлового комунального господарства, інфраструктури та благоустрою Сергій Кох.

За результатами розгляду питань виконавчим комітетом прийнято відповідні рішення, з якими громадяни можуть ознайомитись на сайті селищної ради. 

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@