Літературний пікнік до Дня Незалежності України

alt 
 

Усюди є небо і зорі скрізь сяють,

І квіти усюди ростуть…

Та тільки одну Батьківщину ми маєм-
її Україною звуть.
 

         В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності й по сьогоднішній день. Однією з таких подій є здобуття незалежності 1991 року.

         День Незалежності України – головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України. День Незалежності України свято, яке відзначає наша Розівська селищна громада. КЗ «Розівська центральна бібліотека» долучилася  до святкування Дня Незалежності. В приміщенні бібліотеки оформлено книжкову виставку «З Днем народження Україно». Виставка складається з трьох частин матеріали якої висвітлюють борців за незалежність України, друга частина -  історія прапору України, частина третя – історія Незалежної України.

         Для маленьких жителів громади в парку був проведений Літературний пікнік. Для дітей було оформлено переносну книжкову виставку «День народження святкує Україна» та проведено тематично – історичну розповідь «У нашого прапора барви чудові», далі була проведена літературна подорож «Моя країна незалежна і вільна» і вікторини на дану тематику . Після циклу заходів дітей пригостили солодощами, та провели рухливі ігри де діти з задоволенням  грали в м’яча та  відпочивали на ігровому майданчику .

         Велика і прекрасна наша Україна. Вона має багате й славне минуле, ми пишаємося своєю державою и гордо звемося українцями.

alt     alt

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@