З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА, ГРОМАДО!

alt

Крилатий вітер розвіває стяг –

Блакить із золотом на нім переплелися,

Наш прапор майорить неначе птах:

Народ не вмер й нікому не скорився!

 

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА, ГРОМАДО!

 

Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята - День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України. 23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. Протягом років наш стяг став не просто символом державності - він майорить під час найважливіших подій в історії країни. Синьо-жовтий прапор став уособленням свободи, сили і єднання нашого народу.

Сьогодні з нагоди цієї дати в  смт Розівка біля Будинку культури  відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. Урочисто підняти Державний Прапор було доручено молоді, ровесникам  нашої Держави, Маріанні Фомич та Олегу Савко. За мить  над Розівкою  гордо замайорів жовто-блакитний прапор України після чого усі присутні спільно виконали Державний гімн України.

Ми усі уболіваємо за долю України . Тож вітаємо всіх жителів нашої громади зі святом! Зичимо Вам миру, доброго здоров’я, довгих і плідних років життя, щастя і добробуту в оселях, віри в завтрашній день.

alt alt
alt
 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@