Серпнева нарада освітян

alt 

 

Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для освітян вже традиційно новий навчальний рік розпочинається серпневою нарадою, яка у нинішньому році проходила 28 серпня в сесійній залі Розівської селищної ради.

Серпнева нарада – це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення перспективних планів роботи педагогів на новий навчальний рік. Ключовою темою наради була тема: «Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021». У межах заходу були обговорені питання про:

• особливості організації протиепідемічних заходів у закладах освіти у період карантину;

• рекомендації щодо організації освітнього процесу 2020-2021 н.р. в дитсадках, школах, позашкільних закладах в умовах пандемії.

На нараді були присутні: селищний голова Світлана Нестеренко, заступники  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Олена Тислицька та Віктор Новоселецький. Вони акцентували увагу присутніх на досягненнях закладів освіти в минулому навчальному році, окреслили основні завдання на наступний, підвели підсумки результатів перевірки готовності закладів освіти до нового навчального року. Також було розглянуто питання про підвищення мінімальної заробітної плати з 1 вересня 2020 року.

Про нові можливості та виклики щодо реалізації завдань Концепції Нової української школи, готовність закладів освіти району до впровадження НУШ доповіла начальник відділу освіти Таміла Яловець. 

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@