З Днем підприємця!

alt 

Шановні підприємці Розівської громади!

 Щиро вітаю вас з професійним святом!

 

У цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проєкти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави.

Підприємці нашої громади – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітання рідного краю.

Майбутнє Розівської громади нерозривно пов’язано з вашою роботою, тому як ви – підприємці, вносите значний внесок у поповнення бюджету, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях.


На вас покладаються великі надії. І ваша активна, зацікавлена ​​позиція, прагнення об’єднувати зусилля для створення нового – найкраща запорука успіху.

У день підприємця бажаю вам радості і щасливого життя. Бажаю швидко знаходити всі життєво важливі рішення і стрімко розвивати свою власну справу. Нехай менше трапляється невдач, а все, про що планується і про що мріється, здійснюється. Бажаю натхнення, терпіння, рішучості і сміливості, нових досягнень! Нехай удача розпорядиться правильно і справедливо!З повагою
Селищний голова                                                                          Світлана НЕСТЕРЕНКО

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@