Екскурсія «Вони захищали наш край»

alt 

Пам'ять, стій! Зупинись на хвилинку.
Серце замри…
Це потрібно не мертвим,
Це потрібно живим

Під таким гаслом 10 вересня 2020 року пройшов захід,       підготовлений   працівниками Розівської бібліотеки для своїх юних читачів, запросивши їх здійснити екскурсію  «Вони захищали наш край», з покладанням квітів до Братської могили та до пам’ятника воїнам – односельцям . Дітям бібліотекарі запропонували повернутися в минуле, та прослухати розповідь  про воїнів, які загинули захищаючи селище Розівку. Минають десятиліття…. народжуються і виростають нові покоління, але в пам’яті народній ніколи не погасне подвиг тих, хто боровся і віддав життя за визволення рідної землі.

До цієї знаменної дати, а саме Дня визволення Розівки від фашистських загарбників, в Розівській центральній  бібліотеці  щороку проводяться різноманітні заходи, спрямовані на патріотичне виховання молоді вивчення  героїчних сторінок історії нашої громади і усього українського народу, його збройних сил, вшанування ветеранів війни та  їх подвигу.


Цікавим доповненням  для  читачів та жителів громади бібліотекарі підготували книжкову виставку «Навіки пам'ять збережем», на якій  знаходиться викладка літератури про роки війни та визволення рідного селища від фашистів.

т
 alt alt

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@