Відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

alt alt

День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління. Турбота про людей похилого віку - справа кожного з нас, адже саме старші люди зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними громадянами своєї країни.

01 жовтня 2020 року в приміщенні Розівського центру культури та дозвілля відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, щоб віддати свою шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях. Колективи Будинку культури та Будинку дитячої творчості привітали гостей заходу святковим концертом.

Комунальний  заклад «Розівська центральна бібліотека», 30 вересня,  провела годину спілкування «Хай теплою буде осінь життя», на яку було запрошено фольклорний колектив «Вербиченька». Бібліотекарі привітали гостей,  більшість яких є читачами Розівської бібліотеки.    До уваги присутніх була оформила  книжкова виставка з підрозділами «Будьмо здорові», «Колекція кращих  рецептів», «Краса своїми руками». Гостям було запропоновано літературу з рецептами  по приготуванню кращої випічки, консервування,  та страви української кухні, книги по в’язанню, та вишиванню,  література серії «Допоможи собі сам» (з рекомендаціями , як зберегти здоров’я в похилому віці), також гостей прийшли поздоровити  юні читачі  Софія Ковальова, та Світлана Коссе.

Колектив комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Розівської селищної ради привітав своїх підопічних зі святом, побажавши   щастя, міцного здоров’я, достатку, довгих років життя, наповнених яскравими і щасливими подіями. Підопічним було надано 46 продуктових наборів на загальну суму 9 тис.грн.
alt alt

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@