З Міжнародним днем сільських жінок!

alt 

Більше чверті всього населення планети становлять сільські жінки. У багатьох сільськогосподарських країнах саме вони відіграють ключову роль у розвитку держави. Тому 15 жовтня відзначаємо Всесвітній день сільських жінок.

Саме цей день існує для того, щоб суспільство звернуло увагу на те, що багато хто з жінок, що проживають у сільській місцевості, не мають доступу до якісної медицини та сфері обслуговування, які стали важливою частиною сучасного життя. Хороша освіта, банківські установи та Інтернет часто є недоступними для сільських жителів. Однак при цьому суспільство вимагає від сільських жінок та чоловіків високої якості продовольчих товарів.

Засновниками цього свята є учасники Жіночої конференції в Пекіні, яка проводилася під егідою ООН в 1995 році. З цього моменту Всесвітній день сільських жінок відзначають у багатьох країнах світу під гаслом соціальної допомоги жінкам, які проживають у селі.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших сільських жінок, бажаємо їм сил і міцного здоров’я, тепла і затишку їх домашнього вогнища!

Ваш внесок у розвиток сільського господарства, забезпечення і підвищення продовольчої безпеки і благополуччя нашого сільського регіону безцінний! На ваших плечах турботи про сім'ю і виховання підростаючого покоління, турботи по впорядкуванню будинку, веденню домашнього господарства. Ви з цим справляєтесь віртуозно! Ви гідні глибокої шани і поваги!

Нехай бадьорість і позитивний настрій не покидає Вас ніколи! Зі святом Вас! І всіх благ!

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@