Фінальний матч з футболу на кубок голови Запорізької ОДА

alt

18 жовтня  2020 року у м. Запоріжжя на стадіоні "Славутич Арена" відбувся  фінальний матч з футболу на кубок голови Запорізької обласної державної адміністрації де зустрілись команда "Прогрес" Розівської ОТГ та команда м. Енергодар.

Це була неймовірно захоплива, напружена та видовищна гра,  від якої зашкалюють емоції. Фінальна гра з футболу завершилась з рахунком 3:2 на користь команди Енергодару.

По закінченню матчу відбулося нагородження учасників, які боролися за на кубок голови Запорізької обласної державної адміністрації. У змаганнях взяли участь 32 команди Запорізької області. Гравці нашої рідної команди «Прогрес» продемонстрували свою майстерність, командну згуртованість, бажання до перемоги, результатом яких стало зайняте почесне II місце.

Вітаємо команду та всіх шанувальників футболу з великою  перемогою, хлопці ви молодці, гра класна, так тримати! Бажаємо гравцям команди "Прогрес" сил та наснаги для наступної перемоги та виходу у фінал! Бажаємо не зупинятись на досягнутому та надалі приносити радість перемоги своїм уболівальникам. 

 

Так тримати!!!

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@