Парк в ім’я майбутнього!

alt alt

Парк в ім’я майбутнього! 

 

Найкращий куточок на землі - це не там, де гарно та комфортно живеться, а там, де ти можеш відчути себе творцем прекрасного, де душа твоя квітне від щастя, бо здійснено гарну справу.

Для жителів села Солодководне Розівської селищної ради настав час змін, в яких виникло велике бажання покращити щось у селі, де народився. Вони думають  про своїх дітей, щоб нащадки мали можливість піти на прогулянку в гарне місце, з користю провести свій вільний час. Місцевий парк вже давно не розчищали, поросли зарості, не пройти - не пролізти.

Солодководненці власними силами творять прекрасне навколо себе. Ініціаторами такого доброго зачину стали небайдужі жителі, які згуртовано, за підтримки односельців, створили гарний парк. Скрізь порядок, чистота,  жодного папірця чи якогось сміття не знайдеться.

 Після прибирання території Солодководненці звернулися до Розівської ОТГ з пропозицією спільного облаштування парку, а саме – встановлення спортивних тренажерів та паркових лавок. На цю пропозицію, звісно відгукнулось керівництво громади, та вже через місяць парк села Солодководне було не впізнати: таким гарним, привітним та привабливим став він як для дітлахів, так і для дорослого населення.

Розівська селищна рада пишається небайдужими жителями Солодководненського старостинського округу, активність та бажання яких перетворити на краще своє село дає такі прекрасні результати.alt alt

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@