Передплата-2021: увага, розіграш!

alt alt

Кому дістануться мікрохвильовка,  плазмовий телевізор, конвектор та  сучасна  електродуховка?!

Так, шановні наші вірні читачі, володарем одного з цих незвичайних і цінних суперпризів зможе стати будь - хто із вас, хто вже оформив або поспішить з передплатою абонемента на нашу рідну газету «Роз-інформ» відповідно на весь рік  та півроку!

Такі чудові подарунки вам зробили  щедрі душею та серцем меценати, справжні благодійники багатьох соціальних проєктів та  постійні спонсори –  наш, воістину народний, депутат Верховної Ради України Олександр Пономарьов і відомі в районі керівники, добрі господарники - директор ТОВ «Прогрес» Ярослав Пенгрин, директор Розівської дослідної станції Іван Кротінов  та очолювані ними трудові колективи.

Суперприз від народного депутат України – мікрохвильовка (для власників річного абонемента) і конвектор (для тих, хто передплатив газету на півроку). Від наших керівників – відповідно плазмовий телевізор та електродуховка.

Що й говорити, наш маленький дружний редакційний колектив щиро вдячний  Олександру Сергійовичу, Ярославу Йосиповичу та Івану Володимировичу за постійну дієву  підтримку місцевого видання та його читачів. Адже вони розуміють, що серед наших передплатників багато  малозабезпечених пенсіонерів, ветеранів, безробітних, родин із дітьми, які знаходять можливості  викроїти в  мізерному родинному бюджеті кошти на передплату. І такі призи за вірність газеті для них – велика радість!

Сподіваємося, що добрий почин наших надійних спонсорів підхоплять і інші небайдужі керівники та підприємці, усі, хто може допомогти і порадувати читачів, то кількість призів прибуватиме, а ми інформуватимемо про це на сторінках «Роз-інформ». Слідкуйте за газетою!

Отже, шановні друзі газети, передплату ви можете оформити в усіх відділеннях поштового зв’язку та в листонош! Поспішіть, надішліть або передайте в редакцію копію передплатної квитанції та візьміть участь у розіграші.

І нехай кожному з вас усміхнеться фортуна - за вашу вірність, доброзичливу критику та дієву підтримку улюбленої газети!

Передплатна ціна на півроку 127,20 грн (плюс вартість доставки поштою 11,00 грн.), на рік – 254,40 грн (плюс вартість доставки 16,80 грн.),передплатний індекс – 40398.  

Залишайтеся з нами - і цікаву та корисну газету й надалі робитимемо разом!

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@