"ПАМ'ЯТЬ ГОЛОДУ, ПАМ'ЯТЬ СЕРЦЯ"

alt

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства.

 

Вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору. У цей скорботний день жителі Розівської громади взяли участь у меморіальних заходах із вшанування пам’яті жертв голодоморів, які відбулись біля пам’ятного знаку жертвам голодомору.        

Розпочався мітинг-реквієм панахидою по загиблим в ті далекі, страшні роки,  яку провів настоятель Храму Святого Вознесіння с. Азов ієрей Костянтин Шебанець.  На запрошення ведучої мітингу Людмили Налізько всі схилили голови у хвилині мовчання. У пам’ять невинних жертв Великого голоду в Україні люди поставили до пам’ятного знаку  засвічені лампадки, поклали квіти, житнє колосся і хліб, без якого в роки голоду плакали змучені діти, вмирали малі й дорослі…

Також жителі громади долучились до загальнонаціональної-міжнародної  акції «Запали свічку пам’яті». Свічки горіли в багатьох вікнах будинків у пам’ять про людей, життя яких у мирний час на родючі землі обірвала голодна смерть.

alt         alt
         alt
 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@