14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

alt 

Шановні земляки-ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – з Днем  вшанування вашого подвигу!

  

Минуло 34 роки від дня однієї з найбільших катастроф світу – аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, що розділила історію нашої країни на «до» і «після».

  

Щороку 14 грудня, в день, коли було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором, ми вшановуємо відважних ліквідаторів, тих, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті.

Серед ліквідаторів наслідків катастрофи були  жителі  нашої громади. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха.

Ми були свідками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які проживають на території нашої громади та не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в  зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

 На жаль, вже  не всі учасники  ліквідації  поряд з нами. Світла пам'ять усім, хто не дожив до цього дня.

Нехай ніколи не повториться шлях Чорнобильської катастрофи, а пам'ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку!
alt alt

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@