Гірчить Чорнобиль полином та болем

alt alt

Проходять роки після аварії на ЧАЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям.

14 грудня о 10 годині ранку біля пам’ятного знаку  ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг. В знак вшанування всіх жертв  Чорнобильської катастрофи до пам’ятного знаку поклали квіти.

Звертаючись з промовою до всіх присутніх на заході, заступник селищного голови Віктор Новоселецький відмітив, що у пам’яті десятків тисяч людей, котрим судилося приборкувати атомну стихію, той страшний день назавжди залишиться незагоєною раною. Серед них були й наші земляки. «Ми пам’ятаємо про їхній героїзм та самовідданість, адже вони ціною власного життя та здоров’я без вагань та роздумів ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Сьогодні ми повною мірою розуміємо, наскільки велику і масштабну справу зробили ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи».

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять про загиблих ліквідаторів.
Вічна і світла пам’ять жертвам чорнобильської трагедії та низький уклін героям-ліквідаторам!

По завершенню мітингу учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку та відвідали Розівську бібліотеку, де працівниками краєзнавчого музею та бібліотеки була підготовлена книжкова виставка «Чорнобиль – наша біль і пам’ять», та проведена презентація книги «Книга Пам’яті Розівський район Запорізької області».

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської  катастрофи, а пам'ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.


 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@