Красуня-ялинка засвітилась новорічними вогнями у Розівці

alt  alt  alt18 грудня, напередодні Дня святого Миколая, у Розівці біля Будинку культури красуня-ялинка засвітилась новорічними вогнями

 Традиційно щороку у переддень Святого Миколая Чудотворця  засвітила вогнями наша головна красуня громади, яка немовби сповіщає нас, про початок  Новорічно - Різдвяних свят, сповнених добром, теплом і радістю.

Новорічні,  чарівні ялинки засвітились на кожній території старостинських округів громади.

 Прикрашені святковими вогнями ялинки  подарували атмосферу свята всім жителям громади  і будуть сяяти та нести радість дорослим і малятам аж до Водохреща. Є вірний знак: як зустрічаєш Новий рік, так його і проведеш. То ялинку засвітили з гарним настроєм, із позитивною енергетикою, зі світлими надіями. Таким, ми впевнені, і буде рік-2021!

На жаль, цього року карантинні обмеження не дозволяють провести  масового урочистого відкриття новорічної ялинки із шоу-програмою для дітей, але Святий Миколай та казкові герої вітали людей, які підходили до ялинки сфотографуватись, та дарували дітям солодощі.

Цей рік був особливим і складним, і, на жаль, такими будуть і новорічні святкування. Через епідемію коронавірусу ми не зможемо робити гучні масові гуляння, які зазвичай проходять у цей час.  Проте жоден вірус і жодна епідемія не здолає у нас дух українського Різдва. Тому що він - у наших душах і в наших серцях, у наших родинах, у колядках і в піснях, у посмішках дітей, котрі вранці радісно знаходять подарунки від Миколая Чудотворця, і котрі шукають гостинці під ялинкою на Новий Рік. А в ці радісні, святкові дні  бажаємо всім жителям громади, щоб 2021 рік  приніс кожному з нас здоров’я, благополуччя і родинний затишок, а в кожну українську домівку – щастя, добробут і мир!».

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@