У новому році нові послуги: ЦНАП та сервісний сервіс МВС разом

 alt alt

Зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб, обміняти посвідчення водія, надати запит на отримання довідки щодо несудимості чи міжнародного посвідчення водія, саме такі послуги 14 січня 2021 року отримали  жителі Розівської громади.

В приміщенні  відділу «Центру надання адміністративних послуг» (ЦНАП) Розівської селищної ради відбувся виїзний прийом мобільного сервісного центру  МВС у Запорізькій області. За отриманням адміністративних послуг звернулось 10 осіб та 4 особи отримали консультацію експерта.

Мобільний сервісний центр МВС здійснює виїзд за попереднім записом та дозволяє робити державні послуги більш зручними для громадян.

ЦНАП Розівської селищної ради  прагне бути ближчими до жителів громади, а адміністратори центру тримають високу планку якості обслуговування клієнтів, забезпечуючи прозорість та комфорт для всіх категорій відвідувачів. Кожен може оцінити це особисто.

 

 Наші відвідувачі покидають приміщення ЦНАПу з посмішкою на обличчі.

 

До відома мешканців громади, здійснити попередній запис для отримання послуг мобільного сервісного центру можливо за адресою:

 смт.Розівка, вул.Зелена, 13 або за телефоном: 99-0-19.
alt    alt
 

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@