Засідання постійних комісій 01 лютого 2021 року

alt

В Розівській селищній раді триває підготовка до засідання п’ятої позачергової сесії. Основною складовою підготовчого процесу є засідання постійних комісій.  

Сьогодні, 1 лютого 2021 року, депутати селищної ради працювали у постійних комісіях над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд п’ятої позачергової сесії селищної  ради. Участь у роботі постійних комісій селищної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, законності, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, та з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою взяли Розівський селищний голова  Світлана Нестеренко, заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Олена Тислицька, Віктор Новоселецький, секретар селищної ради Наталя Брицька, начальники відділів селищної ради та її виконавчих органів, керівники ряду комунальних підприємств та установ.

Депутатами було обговорено низку важливих профільних питань, прийнято відповідні висновки.

Учасниками засідань значна увага була приділена питанню функціонування закладів охорони здоров`я. За підсумками обговорення депутати доручили головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Розівська районна лікарня» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області Світлані Богославській підготувати та надати пакет документів для укладання договору з Національною службою здоров'я України за пакетами медичних гарантій.

В свою чергу селищна рада взяла на себе зобов’язання щодо виділення коштів на матеріально-технічне  забезпечення для виконання умов договору.

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@