Відбулись засідання депутатських комісій

 

altСьогодні, 2 лютого 2021 року, відбулись засідання постійних комісій селищної ради  з питань  економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку під головуванням Алли Годлевської та з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища під головуванням Наталі Будник.

У ході роботи комісій спільно було розглянуто проєкт рішення щодо затвердження переліку земельних ділянок, призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими Лотами.

Надалі профільна комісія опрацювала два проєкти рішення, які стосуються організації роботи медичної галузі селища. А саме: «Про затвердження тарифів платних медичних послуг, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Розівська районна лікарня» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на 2021 рік» та «Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.02.2020 № 2 «Про затвердження Програми розвитку охорони здоров'я для надання первинної медичної допомоги населенню та підтримки КНП «Розівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020-2022 роки», розглянула клопотання головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Розівська районна лікарня» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області  Світлани Богославської від 26.01.2021 №01-19/35.

Постійна комісія з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища розглянула та обговорила земельні питання, які стосувалися: внесення змін до рішення  селищної ради від 25.06.2020 №51, №52; внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 15.04.2020 року, укладеного з гр. Коваленком Я.В.; прийняття земельних ділянок у комунальну власність Розівської селищної територіальної громади; надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства.

Начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища селищної ради надала роз’яснення та рекомендації по вирішенню проблемних питань.

Члени депутатських комісій усі проєкти  рішень підтримали одноголосно.

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@