20-та Агропромислова спеціалізована виставка «АгроТехСервіс – 2021»

alt

З 09 по 11 лютого 2021 року в виставковому центрі «Козак-Палац» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд 70-Б відбудеться 20-а спеціалізована агропромислова виставка «АгроТехСервіс - 2021».

Завдяки сучасній та якісній інфраструктурі, виставковий комплекс «Козак-Палац» – це безпечний простір для проведення бізнес-заходів. Організатори виконують всі необхідні умови заради комфорту та безпеки відвідувачів та учасників виставок – система он-лайн реєстрації, система підрахунку відвідувачів, відстані між стендами, розмітки, безконтактне вимірювання температури, регулярна дезінфекція місць загального користування.

У виставці «АгроТехСервіс – 2021» візьмуть участь більше 60 підприємств з різних регіонів країни: Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Харківської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Черкаської, Вінницької областей. Учасники традиційно демонструватимуть сільськогосподарську техніку та запасні частини; матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції; добрива та засоби захисту рослин; послуги з транспортування, технології зберігання та упаковки продукції.

В рамках виставки «АгроТехСервіс – 2021» працюватиме спеціалізована експозиція «Будівництво в цивільному та аграрному секторі», яка об’єднає сучасні будівельні технології та обладнання, енергозберігаючі матеріали, котельне обладнання, швидкомонтовані конструкції та будівлі, системи охорони.

Ділова частина виставки:

09 лютого, великий конференц-зал:

Онлайн-конференція: «2021 рік – очікування для аграріїв, перспективи, виклики та ризики»;

Вебінар: «Розвиток сімейних фермерських господарств: міжнародний та вітчизняний досвід»;

Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Запорізька торгово-промислова палата, Комітет підприємців АПК при ТПП України, ГС «Аграрний союз України».

Бізнес-зустріч представників гіпермаркету «АШАН» Запоріжжя з місцевими постачальниками фермерської та крафтової продукції, локальних виробників продуктів харчування.

Організатор: Запорізька торгово-промислова палата

10 лютого, великий конференц-зал:

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент».

Організатор: ЗНУ

Запрошуються керівники сільгосппідприємств  та фахівці агропромислового комплексу відвідати виставку.

Актуальна інформація про захід та учасників виставки, а також попередня реєстрація на сайті організатора www.expo.zp.ua

Для відвідувачів виставка працює:

09 лютого з 10:00 до 17:30

10 лютого з 10:00 до 17:30

11 лютого з 10:00 до 15:00

Програма заходу

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@