Уряд посилив захист дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

alt З 1 січня 2021 року вступили в дію законодавчі зміни, якими передбачено збільшення розміру соціальної стипендії дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, учням закладів професійно-технічної освіти, студентам коледжів та вищих навчальних закладів до 150 % розміру прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку. Відтепер ця сума становитиме 3592,50 грн.

Введено також виплату посадового окладу і ліцеїстам військових ліцеїв, ліцеїв цивільного захисту та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розмір якого становитиме 3592, 50грн.

Для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів та студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків (батьки яких померли/оголошені померлими, загинули або пропали безвісти), передбачено збільшення соціальної стипендії до 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що з 1 січня 2021 року становитиме 3405 грн.

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@