Змагання з настільного тенісу

alt

6 лютого 2021 року в спортивному залі Розівського закладу загальної середньої освіти № 2 пройшли змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Розівської селищної ради. У змаганнях взяли участь команди чотирьох загальноосвітніх закладів: Азовського ЗЗСО, Новозлатопільского НВК, Розівського ОЗЗСО та Розівського ЗЗСО № 2. Згідно положення про проведення змагань, юні тенісисти боролися за першість як у командному так і в особистому заліку.

У підсумку змагань перше місце впевнено вибороли юні тенісисти Азовського ЗЗСО, на другому місці – команда Розівського ОЗЗСО, на третьому – команда Розівського ЗЗСО № 2  і на четвертому місці – команда Новозлатопільського НВК.

В особистому заліку серед дівчат перше місце виборола учениця Розівського ОЗЗСО Лія Катинська, на другому місці – учениця  Азовського ЗЗСО Марина Кондратюк і на третьому місці учениця Розівського ЗЗСО № 2 Тетяна Андреєва.

В особистому заліку серед юнаків переможцем став учень Азовського ЗЗСО Денис  Майдаченко, на другому місці – учень Розівського ЗЗСО № 2 Євген Лоскот і на третьому місці – учень Азовського ЗЗСО Юрій Сачко.

Команди – призери були нагороджені дипломами, а переможці і призери в особистому заліку – грамотами та медалями Розівської дитячо – юнацької спортивної школи.

Змагання проходили з дотриманням правил епідемічної безпеки, всі учасники перед початком змагань пройшли температурний скринінг.