Відвідування сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

alt alt

Охорона дитинства є одним із стратегічних загальнонаціональних пріоритетів державної політики України. Всебічний розвиток дітей тісно пов’язаний з умовами, в яких вони зростають.

На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися у сім’ї, де є всі умови для повноцінного проживання та виховання, тому Службою у справах дітей виконавчого комітету Розівської селищної ради, на території громади проводиться активна робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах.

Так, 09 лютого 2021 року  начальником служби у справах дітей було відвідано  4  сім’ї  Солодководненського старостинського округу,  а саме: с. Солодководне, с. Кобильне, с. Запорізьке. Виїзд було здійснено з метою перевірки умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та виявити існуючі в них проблеми та своєчасно допомогти в їх розв’язанні. За результатами обстеження з’ясовано, що батьки створили умови проживання, однак нехтують санітарно-гігієнічними нормами проживання, які потребують покращення.

З батьками проведено  профілактичні  бесіди щодо відповідального батьківства, забезпечення належних умов для проживання та розвитку дітей, дотримання правил пожежної безпеки при використанні пічного опалення,  недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав.

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@