15 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

alt alt
alt alt


15 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА 32 РІЧНИЦЯ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

З нагоди цього пам'ятного дня 12 лютого 2021 року в приміщенні Центру культури і дозвілля Розівської селищної ради відбувся урочистий тематичний захід, присвячений дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав «Вже скільки років промайнуло, а біль у серці б’є і б’є». Саме пам'ять про страшні події афганської війни збирає щороку в лютому воїнів-інтернаціоналістів Розівського та Більмацького районів.

Тридцять друга річниця виведення військ з Афганістану – важлива подія в житті усіх, хто був причетний до неї. Не забудеться це горе, не відболить іще кілька поколінь. Потрапивши на палаючу афганську землю, мужні воїни-інтернаціоналісти всім серцем прийняли її біль, як свій, і до останнього подиху захищали інтереси її багатонаціонального народу. За кожним воїном-афганцем – свій життєвий подвиг, своя доля.

У фойє районного центру культури і дозвілля підготовлена та виставлена працівниками Розівської центральної бібліотеки та Розівського краєзнавчого музею книжкова виставка – спогад «Відлуння Афганської війни», яка складається з підрозділів: «Були ми там, куди нас кликав час», та «Афганський шлях у долях земляків».

Присутніх воїнів-інтернаціоналістів з великою повагою, побажаннями добра і здоров’я привітали та відзначили їхню мужність та стійкість Розівський селищний голова Світлана Нестеренко та секретар Більмацької селищної ради – Ольга Тищенко.

Також з вітальним словом до присутніх звернулися заступник селищного голови, воїн – інтернаціоналіст Віктор Новоселецький .

  Під час урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про полеглих, які не повернулися з війни в Афганістані.

Для присутніх учасників бойових дій на території інших держав та гостей заходу художні колективи ЦКД, Розівського опорного закладу загальної середньої освіти та Розівського закладу загальної середньої освіти №2 підготували та показали гарні тематичні номери. Весь захід супроводжувався історичною відео-хронікою подій тих страшних років війни в Афганістані, яку підготували та представили працівники Розівського краєзнавчого музею.

15 лютого ми засвідчуємо щиру повагу кожному воїну-інтернаціоналісту, схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих і всім тим, кому випало пройти буремними дорогами Афганістану в драматичний період воєнного протистояння. Історія ще дасть оцінку тому суворому десятиліттю. Та головне можна сказати вже сьогодні: ви чесно зберегли вірність присязі, проявили мужність, відвагу і героїзм при виконанні поставлених перед вами завдань. Ви завжди для всіх були прикладом мужності та відваги, зразком людей, для яких «обов’язок» - не просто слово, а норма поведінки, суть життя. Бажаемо міцного здоров’я, оптимізму, родинного щастя та благополуччя. Нехай завжди над Вами буде мирне небо.

Честь Вам і слава!
alt alt

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@