ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ

alt alt

13 лютого в спортивних залах Розівських загальноосвітніх навчальних закладів пройшли змагання з волейболу серед школярів, в яких взяли участь команди юнаків та дівчат Азовського ЗЗСО, Розівського ОЗЗСО та Розівського ЗЗСО № 2. Змагання відбувалися з дотриманням правил епідемічної безпеки, перед початком всі учасники пройшли температурний скринінг.

Змагання проходили за круговою системою, діти показували на майданчиках всі свої найкращі навички і здібності гри волейбол.

         За підсумками змагань, перше місце серед дівчат виборола команда Розівського ЗЗСО № 2, на другому місці – команда Розівського ОЗЗСО і на третьому місці – команда Азовського ЗЗСО.

         У змаганнях серед команд юнаків перше місце виборола команда Розівського ОЗЗСО, яка впевнено перемогла своїх суперників. На другому місці – команда Розівського ЗЗСО № 2 і на третьому місці – команда Азовського ЗЗСО.

         Команди – переможці були нагороджені дипломами і кубками, команди – призери – дипломами, а гравці – грамотами Розівської  дитячо - юнацької спортивної школи.

          Шановні діти та керівники навчальних закладів, закликаємо Вас, завжди приймати активну участь у подібних змаганнях, бо спорт – це запорука здоров’я людини.

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@