Нарада щодо ведення військового обліку

alt

17 лютого 2021 року під керівництвом заступника селищного голови Олени Тислицької, начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури Розівської селищної ради Сергія Яновського відбулась нарада щодо ведення військового обліку  військовозобов’язаних.

Участь у нараді взяли: начальник відділення військового обліку та бронювання ОРТЦ та СП Більмацько-Розівського районів капітан Віталій  Бузало  та керівники закладів загальної середньої освіти, позашкільних закладів, дошкільних закладів та інклюзивно-ресурсного центра, які відповідають за ведення військового обліку військовозобов’язаних.
Основне питання, яке розглянули під час наради - обов'язки керівників щодо виконання правил військового обліку.

В ході проведення наради присутні отримали вичерпну інформацію з питань ведення військового обліку військовозобов’язаних , а також мали можливість з’ясувати окремі питання та отримати обґрунтовані відповіді на задані запитання.  Особливу увагу капітан звернув на відповідальності, яка передбачена за порушення норм законодавства у даній сфері та закликав присутніх до якісного виконання покладених на них обов’язків.

На завершення наради начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Розівської селищної ради Сергій Яновський обговорив з керівниками нагальні питання освіти.

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@