Засідання виконавчого комітету 19 лютого 2021 року

alt alt

19 лютого 2021 року в приміщенні селищної ради Світлана Нестеренко провела чергове засідання виконавчого комітету. В порядку денному було розглянуто 23 питання, серед яких: про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання та Порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання на території Розівської селищної ради, про погодження фінансового плану комунального підприємства «Розівський комунгосп» на 2021 рік, про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Розівської  селищної ради за 2020 рік та інші.

Також заслухано звіти керівників комунальних установ та закладів селищної ради про проведену роботу у 2020 році та доповіді про хід виконання діючих Програм у галузі освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

З доповіддю про схвалення проектів рішеннь селищної ради Про затвердження звітів щодо виконання бюджетів Розівської селищної об’єднаної територіальної громади та Вишнюватської сільської ради за 2020 рік виступила заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Олена Тислицька.

За результатами розгляду питань виконавчим комітетом прийнято відповідні рішення, з якими громадяни можуть ознайомитись на сайті селищної ради.

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@