20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

alt

 

20 лютого 2021 року наша держава відзначає 7-у річницю трагічних подій на Майдані, вшановує героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. У ці дні згадують тих, хто загинув у боротьбі за кращу Україну – Героїв Небесної Сотні та Героїв, що полягли на Сході нашої країни. День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

 З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні, 19 лютого 2020 року в приміщені комунального закладу «Розівська центральна бібліотека» відбувся тематичний захід «У їхніх серцях жила Україна», присвячений Дню вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Також, в холі Розівської селищної ради оформлено тематичну викладку видань та виставку «Майдан – жива історія», де відвідувачі могли ознайомитися з інформацією, щодо подій 2013-2014 років в Україні.

 Під час заходу учасники зібрання мали змогу переглянути документальні кадри про страшні події семирічної давнини. Згадали героїв, які загинули захищаючи свою країну в зоні АТО і вже ніколи не повернуться додому.

 Захід підготовлено та проведено працівниками центру культури та дозвілля, Розівської центральної бібліотеки та краєзнавчого музею. Патріотичний настрій заходу був підтриманий виступами працівників культури.

Кожен українець має пам'ятати, що саме завдяки учасникам подій на Майдані Незалежності, Героям Небесної Сотні ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими!
alt alt
alt alt

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@