Засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС 22 лютого 2021 року

 alt22 лютого відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням очільника Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха. В онлайн режимі до заходу приєдналися голова Бердянської райдержадміністрації Ірина Півень, керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак та відповідальна з питань цивільного захисту райдержадміністрації Оксана Петренко.

На засіданні було розглянуто питання щодо стану поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Запорізької області та продовження карантину до 30 квітня 2021 року.

За інформацією заступника генерального директора Запорізького обласного лабораторного Центру МОЗ України Олександр Мащак, всі впроваджені системи протиепідемічних засобів дали позитивні результати. Загалом в країні вдалося стабілізувати ситуацію із захворюваністю на ковід і перейти від єдиної системи жорстких карантинних обмежень до адаптивного карантину, де рівень запроваджених заборон залежатиме виключно від регіональних показників.

Голова облдержадміністрації Олександр Старух наголосив, що позитивні показники не мають стати приводом для нехтування карантинними обмеженнями. Спільними зусиллями необхідно сприяти покращенню епідемічної ситуації в регіоні. Крім того, необхідно бути готовими до будь-яких змін.

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@