Засідання розширеної постійної комісії 26 лютого 2021 року

alt 

У п’ятницю, 26 лютого, активно попрацювала постійна комісія з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Під час засідання комісії присутні розглянули значну кількість питань: про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про цільове призначення земельної ділянки, про надання дозволу на розроблення проєктів відведення та технічних документацій, про передачу в оренду земельної  ділянки та ін.

Засідання земельної комісії було конструктивним та продуктивним. Всього впродовж трьох годин члени комісії розглянули понад 73 питання та прийняли відповідні висновки, рекомендації.

Після обговорення члени комісії рекомендували профільні питання до розгляду на позачерговій сесії. 

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@