Повідомлення про проведення публічного звіту Розівського селищного голови

 

Розівська селищна рада повідомляє, що відповідно до пункту 7 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відбудеться публічний звіт селищного голови Світлани Нестеренко.

Дата та місце проведення –17 березня 2021 року о 14-00.

Місце проведення – Центр культури і дозвілля (велика зала), вул. Центральна, 92, смт Розівка, Пологівський р-н, Запорізька обл.

Запрошені – депутати селищної ради, старости, керівники підприємств, установ, організацій, представники газети «Роз-інформ», громадяни.

Враховуючи обмежувальні протиепідемічні заходи, які встановлені на території України на період дії карантину, наповненість залу не може бути більше 50% місць.

Попередньо зі змістом публічного звіту можна ознайомитись на офіційному сайті Розівської селищної ради в підрозділі «Звіти селищного голови» розділу «Діяльність селищної ради». В разі виникнення питань до звіту, пропонуємо Вам до 16.03.2021 року на електронну адресу rozovka_otg@ukr.net надсилати  питання з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону з позначкою в темі листа «питання на публічний звіт».

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@