14 березня - День українського добровольця

alt

З метою глибокої подяки, шанування усіх тих, хто добровільно пішов захищати територіальну цілісність нашої держави, тих, хто морально та матеріально допомагає нашим бійцям, мужності та героїзму земляків, котрі не чекали наказу, а за власним покликом стали на захист своєї держави, працівники центральної бібліотеки Розівської селищної ради 14 березня провели годину патріотизму  «Захисники України – герої нашого часу», на яку запросили юних читачів.

Ведуча заходу, бібліотекар Людмила Вільчак  нагадала присутнім про події, які передували війні на Сході України, про Героїв Небесної Сотні, які відкрили кривавий рахунок, який досі не припиняється, зазначивши, що пишається мужністю та героїзмом українських добровольців.

Майже щодня патріоти гинуть за мир. Про ціну миру промовисто свідчила й виставка «Добровольці – мужні сини України» підготована бібліотекарями. На завершення заходу учасники вшанували світлу пам’ять загиблих добровольців хвилиною мовчання.

 

Сподіваємося, що традиція вшанування подвигу українських добровольців залишиться однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців!

alt

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@