Вітаємо з професійним святом!

alt 

Шановні працівники КП «Розівський комунгосп» та КП «ЕСКО».

У цей день вітаємо всіх вас з професійним святом!


Своєю повсякденною працею ви робите особливий внесок у життєдіяльність нашого громади. Саме від вашої роботи залежить комфортне проживання її жителів, функціонування установ та підприємств, зокрема дитячих садків, шкіл та лікарень. Чисті вулиці, стабільна робота, підтримання благоустрою та забезпечення водопостачання сел. Розівської громади — це ті першочергові завдання, які ви цілодобово виконуєте щодня. Сьогодні важко уявити життя громади без роботи комунальних служб. На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності наших сел та селища. І сьогодні багато хто з вас зустрічає цей день на робочих місцях — така специфіка вашої роботи.

Ваша  робота – як повітря. Поки вона виконується – її не помічають, та кожен мінімальний збій у цій системі відразу викликає шквал емоцій у споживачів.

Дуже багато залежить у вашої роботи від посмішок клієнтів, простіше кажучи, від подяки споживачів, які цінують і поважають працю робітників цієї галузі. Адже комунальники працюють для людей, а в цьому дуеті кожна сторона має свої функції.

Тож зичимо, щоб у ваших відносинах із споживачами завжди панувала атмосфера партнерства та взаєморозуміння.

Бажаємо всім працівникам житлово-комунальних служб та їхнім родинам миру,  добра, здоров’я, благополуччя та витримки. Зичимо фінансової стабільності, єдності в досягненні цілей, мудрості, витримки керівникам та згуртованості колективам!

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@