27 березня - Година Землі

alt

Розівська громада запрошує долучитися до Години Землі

Годині Землі щорічно беруть участь 190 країн, і ця акція стала наймасовішим екологічним рухом в світі. Щороку все більше людей та підприємств приєднуються до заходу, символічно віддаючи свій голос за підвищення енергоефективності та розумне споживання ресурсів.

Щоб разом зі всім світом відзначити цю подію, треба 27 березня 2021 року о пів на дев’яту вечора на годину вимкнути повністю чи частково у своїй оселі електричне освітлення та електричні прилади.

Але оскільки це дійство є більше символом єдності з прогресивним людством, ніж практичним заходом, слід починати змінювати свої щоденні звички у справі енергозбереження — наприклад, користуватися енергозберігаючими лампами, не забувати вчасно вимикати електроприлади, задуматися про утеплення будинку.

Щоб провести годину без електричного освітлення приємно і з користю, можна влаштувати затишну сімейну вечерю при свічках, поспостерігати за зоряним небом, спокійно поспілкуватися з близькими, вийти на вечірню прогулянку, зайнятися фізичними вправами чи медитацією. До речі, саме медитація рекомендується цього року як заняття для Години Землі Всесвітнім фондом дикої природи. Момент усамітнення дозволить заспокоїти розум та відчути вдячність до нашої планети, яка забезпечує нас всім необхідним для життя.

У цей день не зайвим буде підтвердити своє прагнення до збереження природи на міжнародній платформі Voice for the Planet. Наразі до акції долучилися більш як півмільйона людей з усього світу, віддавши свій голос за дбайливе ставлення до планети та її ресурсів.

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@