Довідка про роботу із забезпечення доступу до публічної інформації в Розівській селищній раді за 2019 рік

 

В Розівській селищній раді робота щодо забезпечення доступу до публічної інформації організована згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації».

Розпорядженням селищного голови від 01.10.2019 №47 затверджено Порядок опрацювання та розгляду запитів щодо надання публічної інформації в селищній раді, форми запитів на отримання публічної інформації для оформлення інформаційного запиту в письмовій формі, визначено веб-сайт Розівської селищної ради roz.zp.ua офіційним засобом оприлюднення публічної інформації.

Відповідальним структурним підрозділом з питань опрацювання та організації розгляду запитів визначено загальний відділ з питань організаційної роботи, звернень громадян та забезпечення діяльності виконавчого комітету селищної ради, приймальню селищної ради – спеціальним службовим приміщенням для роботи запитувачів з документами та копіями, номер телефону 99-0-65, факс 97-2-52, електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript для отримання запитів на інформацію.

Розпорядженням селищного голови від 30.10.2019 № 60 затверджено Положення про систему обліку публічної інформації, яка знаходиться у розпорядженні Розівської селищної ради. Цим же розпорядженням затверджено і Порядок доступу до публічної інформації. Реєстраційні форми (журналами реєстрації) доповнено відповідними графами згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2011 № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації».

З метою упорядкування роботи селищної ради та підприємств, установ, організацій, які входять до оперативного управління селищної ради, відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк документів обсягом більш як 10 сторінок, Розівською селищною радою прийнято рішення від 25.10.2019 № 18 «Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію». У 2019 році відповіді на запити не перевищували 10 сторінок, тому витрати не відшкодовувались.

Для забезпечення якісного інформаційного забезпечення веб-сайту селищної ради затверджено Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних селищною радою та Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних селищною радою (Розпорядження селищного голови від 18.12.2020№ 101).

Організовано оприлюднення інформації, розпорядником якої є Розівська селищна рада, згідно Переліку відомостей, що містять публічну інформацію та підлягають оприлюдненню згідно розпорядження селищного голови від 31.01.2020 № 15.

Протягом 2019 року до селищної ради надійшло 17 запитів на публічну інформацію, з яких письмово – 4, електронною поштою – 12 та один усний. За статусом запитувачів: від фізичних осіб – 11, від юридичних осіб – 3, від об’єднань громадян – 2. Всі запити було задоволено та розглянуто у встановлені законодавством терміни. За видами інформації – інформація про товар, роботу, послугу – 5, інформація про фізичну особу – 2, правова інформація – 6, соціологічна інформація – 3, інші – 1.

 

 

Начальник загального відділу з питань

організаційної роботи, звернень громадян

та забезпечення діяльності виконавчого

комітету селищної ради                                                                          Олена КІЩАК

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@