сайты для гос учреждений
Громадське формування з охорони громадського порядку "Добровільна народна дружина Розівського району"
 
УКРАЇНА
 
РОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Розівського району Запорізької областi
  ВИКОНАВЧИЙ    КОМIТЕТ
РIШЕННЯ
17.09.2014
смт. Розівка
54
 
 
 
Про рєстрацію громадського формування
з охорони громадського порядку «Добровільна
народна дружина Розівського району»
 
        Керуючись підпунктом 7 пункту «б» частини 1 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування», статтями 5 та 6 Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», розглянувши заяву начальника штабу громадського формування Курочки Л.Ф. від 18.07.2014 року про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку «Добровільна народна дружина Розівського району», пакет установчих документів, що погоджені з Куйбишевським РВ УМВС України в Запорізькій області, та матеріали подані громадським формуванням з охорони громадського порядку «Добровільна народна дружина Розівського району», виконавчий комітет Розівської селищної ради вирішив:
 
        1.Узгодити Статут громадського формування з охорони громадського порядку «Добровільна народна дружина Розівського району» (додається).
        2.Зареєструвати громадське формування з охорони громадського порядку «Добровільна народна дружина Розівського району», яке діє в межах Розівського району, за юридичною адресою: 70300, Україна, Запорізька область, Розівський район, смт. Розівка, вул. Леніна, 111.
        3.Рекомендувати громадському формуванню з охорони громадського порядку «Добровільна народна дружина Розівського району»:
1)під час виконання обов’язків з охорони громадського порядку мати особисте посвідчення члена громадського формування та нарукавну пов’язку;
2)складати протоколи про адміністративні правопорушення визначені п.9 ст. 255 КУпАП;
3)щороку до 10 січня інформувати виконавчий комітет Розівської селищної ради про результати діяльності громадського формування відповідно до затвердженого Статуту;
4)інформацію про роботу громадського формування з охорони громадського порядку на території Розівського району розглядати на засіданнях виконавчого комітету Розівської селищної ради та систематично висвітлювати через засоби масової інформації;
        4. Основна мета діяльності громадського формування з охороні громадського порядку «Добровільна народна дружина Розівського району» - надання допомоги органам внутрішніх справ у забезпеченні охорони громадського порядку та громадської безпеки, запобігання адміністративним поступкам і злочинам.
        5. Координацію та контроль за діяльністю громадського формування з охорони громадського порядку «Добровільна народна дружина Розівського району» здійснювати згідно зі ст. 16 Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» у межах своєї компетенції спільно з органом внутрішніх справ — Куйбишевським РВ ГУ МВС України в Запорізькій області.
        6. Повідомити в установленому порядку керівника громадського формування з охорони громадського порядку «Добровільна народна дружина Розівського району» про прийняте рішення.
        7. Дане рішення набирає чинності з моменту його прийняття і підлягає оприлюдненню на офіційному сайті Розівської селищної ради у мережі Інтернет.
        8.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на селищного голову.
 
           
 
Селищний голова                                                                                                                                                          О.М.Щербань
 
 
 
© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@