5-та річниця прийняття Закону України «Про пробацію».

 alt

5 лютого 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про пробацію», що визначив організаційно-правові засади для створення пробації  України.

 На сьогодні ми відзначаємо 5-ту річницю прийняття Закону України «Про пробацію».

 Пробація передбачає створення системи реінтеграції правопорушника та відповідного середовища, щоб людина була готова жити, не вчиняючи правопорушень.

 Впровадження пробації в Україні – це не лише крок назустріч європейським стандартам роботи з правопорушниками, але й можливість виправлення правопорушників без ув’язнення.

 Пробація – найпотужніший блок в кримінально-виконавчій системі. Кількість клієнтів пробації за чисельністю значно перевищує кількість осіб, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі.

 Сьогодні на обліку Розівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області перебуває 35 осіб, засуджених до покарань , не пов’язаних з позбавленням волі..

 

 

Впродовж 2019 року до сектору пробації надійшло на виконання 34 вироки суду, із них - 30 стосовно засуджених, звільнених від відбування покарання з випробуванням, 2 стосовно засуджених до покарання у вигляді штрафу, 2 стосовно засуджених до обмеження волі.

 Складено на направлено до суду 19 досудових доповідей.

Клієнтами пробації є: обвинувачені, стосовно яких органом пробації готується досудова доповідь; особи, засуджені до покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт; особи, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт; особи, звільнені від відбування покарання з випробуванням; особи, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, стосовно яких вживаються заходи з підготовки їх до звільнення.

Готові до співпраці та реалізації цікавих інформаційних проектів! 

 

 

РОЗІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР

Філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області

 

Начальник сектору

 

 

Контактні дані:

 

Круть Геннадій Вікторович

_______________________________________________________

поштова адреса: провул. Театральний,3, смт.Розівка, Розівського району Запорізької області

електронна скринька: zp26_ Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00 – 17:00

п’ятниця: 08:00 – 15:45

обідня перерва: 12:00 – 12:45

вихідний: субота, неділя

Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/probation.zap/

 

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@