Інформація щодо коронавірусу COVID-19
Оперативна інформація щодо коронавірусу станом на 15.01.2021
 alt

З початку 2021 року ситуація з розповсюдженням коронавірусної інфекції як в Україні в цілому, так і на території нашої громади знову стає більш напруженою. Підвищення захворюваності було прогнозованим і пов’язано з новорічними та різдвяними  святами.

За період з 01 по 15 січня 2021 року на території Розівської селищної ради зареєстровано 34 нових випадки захворювання на COVID-19, підтверджених методом ПЛР, з них 2 хворих госпіталізовано та 32 хворих лікуються амбулаторно. Всього за першу половину січня проведено 65 тестувань методом ПЛР серед населення селищної ради (з них: 34 позитивних, 20 негативних, 11 в роботі) та 7 тестувань швидкими тестами на антигени до COVID-19 (з них: 3 позитивних, 4 негативних).

З 08 січня в Україні запроваджено посилення карантинних заходів, тому необхідно більш ретельно дотримуватися заходів особистої безпеки та гігієни: носіть маски у закритих приміщеннях та у місцях масового скупчення людей, мийте руки з милом, користуйтеся антисептиками, дотримуйтесь соціальної дистанції та, за можливості, обмежте пересування і  контакти з іншими людьми. Особливу увагу на це слід звернути особам, що входять до групи ризику, а саме людям похилого віку та особам, що мають хронічні захворювання та імунодефіцитні стани.

При перших ознаках нездужання чи ГРВІ повідомляйте телефоном свого сімейного лікаря! У разі звернення до медичного закладу з ознаками респіраторного захворювання обов’язково одягайте маску та повідомляйте про це чергового працівника Центру при вході: у закладі діє розмежування потоку пацієнтів – для пацієнтів з ознаками ГРВІ є окремий вхід та окремий кабінет прийому. Пацієнти, що приховують свій стан, наражають на небезпеку як працівників Центру, так і інших відвідувачів!

 

 

Будьте здорові, дотримуйтесь карантинних заходів та не піддавайтесь паніці!

 

Директор

КНП «Розівський центр ПМСД»                                       Олександр ЯЛОВЕЦЬ

 
Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Розівської ОТГ за 2020 рік
alt
Минув рік від виявлення перших випадків захворювання на коронавірусну хворобу у світі. Перші випадки цієї інфекції в Розівській громаді були зареєстровані в червні 2020 року в селі Зеленопіль. Завдяки карантинним заходам вдалося локалізувати розповсюдження хвороби на території нашої громади. З початком епідеміологічного сезону захворюваності на ГРВІ почала зростати захворюваність і на коронавірусну інфекцію: у вересні було зареєстровано 3 випадки, у жовтні  вже 24, у листопаді – 96, у грудні – 34.

Статистика виявлення коронавірусної інфекції у нашій громаді збігається з показниками як по Запорізькій області, так і в цілому по Україні, де пік захворюваності припав на листопад 2020 року.

Всього за весь період пандемії в Розівській громаді зареєстровано 161 випадок захворювання на COVID-19, підтверджених методом ПЛР. Наразі найбільша кількість хворих виявляється на території смт. Розівки, також реєструються поодинокі випадки в інших населених пунктах громади.

За 2020 рік  виявлено 111 пневмонії, значна кількість з яких може бути зумовлена перенесеною коронавірусною інфекцією. Стаціонарно проліковано 11 осіб, хворих на коронавірусну інфекцію та 18 осіб з пневмоніями. Всі інші пацієнти проходили лікування в амбулаторних умовах.

Зважаючи на вище зазначене, можемо зробити висновок, що пік першої хвилі коронавірусної інфекції як в цілому по Україні, так і в нашій громаді, пройдено. Сподіватимемося, що ситуація і надалі буде контрольованою та матиме тенденцію до зменшення кількості захворілих на цю підступну хворобу.

В першу чергу хочеться подякувати всім медичним працівникам, які перебували на «передовій» боротьби з цією хворобою, органам місцевого самоврядування та підприємцям, які допомогли закупити засоби індивідуального захисту та необхідне медичне обладнання, а також всім людям, які зберігали спокій та дотримувались карантинних заходів.

І все ж таки  ця інфекція ще не переможена. Попереду нас очікує черговий етап боротьби з коронавірусною інфекцією – формування колективного імунітету в суспільстві, в тому числі шляхом вакцинації: першочергово медичних працівників, освітян, працівників сфери надання соціальних послуг, поліції  та осіб з групи ризику, людей похилого віку.

Наостанок хочу нагадати, що карантин ще не закінчився, тому необхідно дотримуватися карантинних заходів та заходів особистої безпеки та гігієни: дотримуватися соціальної дистанції, носити маски у закритих приміщеннях та місцях скупчення людей, часто мити руки з милом або обробляти їх антисептиком та зайвий раз не покидати свій дім.

 

Від імені всіх працівників Розівського центру ПМСД вітаю Вас з новорічними святами та бажаю Вам міцного здоров'я на довгі роки! Будьте здорові, дотримуйтесь карантинних заходів та не піддавайтесь паніці!

Директор

КНП «Розівський центр ПМСД»                                                Олександр ЯЛОВЕЦЬ


 


Страница 1 из 5


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@