Інформація щодо коронавірусу COVID-19
Оперативна інформація 02.09.2020 щодо коронавірусу в районі
 ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ!

Доводимо до Вашого відома, що станом на 02.09.2020 року у мешканця смт. Розівка виявлено випадок захворювання на коронавірусну хворобу.  Дана особа протягом останніх місяців не проживала на території Розівського району, тож приводу для паніки немає.

Вкотре нагадуємо Вам про необхідність дотримуватись карантинних заходів, а саме: носіння масок у місцях масового скупчення людей, особливо у закритих приміщеннях, часте миття рук з милом та обробка антисептиком, а також, за можливості, обмежити пересування та контакти з іншими людьми.

 Будьте здорові, дотримуйтесь карантинних заходів та не піддавайтесь паніці!

 

Директор

КНП «Розівський центр ПМСД»                                       Олександр ЯЛОВЕЦЬ

 
Вимоги Протоколу позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС Запорізької області від 31.08. 2020 р.
 УВАГА!!!

Шановні мешканці та гості Розівської селищної ради!

        

Змушені звернутись до вас з наполегливим проханням дотримуватись санітарного режиму під час подолання пандемії, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Територія Розівського району знаходиться на встановленому рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 «Зелений».

Відповідно до вимог Протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 31.08. 2020 р. при встановленому «Зеленому» рівні забороняється ряд дій та заходів.

Вимушені констатувати, що мешканці селищної ради втратили пильність щодо упередження можливого поширення та зараження COVID-19.

Мають непоодинокі випадки відвідування громадських місць без засобів індивідуального захисту, без дотримання дистанції, причому є випадки, коли окремі несвідомі громадяни агресивно реагують на зауваження щодо дотримання безпечного режиму та відверто нехтують встановленими правилами санітарної безпеки. Хочемо зауважити, що такі громадяни можуть нести загрозу не тільки своєму здоров’ю, а й наражати на небезпеку тих, хто знаходиться поряд.

До речі, за порушення правил дотримання санітарного режиму передбачена й адміністративна відповідальність.

Враховуючи ситуацію, яка складається в країні в цілому з подоланням пандемії, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 наполегливо рекомендуємо мешканцям Розівської селищної ради суворо дотримуватись санітарного режиму та встановленого «Зеленого» рівня епідемічної небезпеки.

Ознайомитись з Протоколом позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 31.08. 2020 р. щодо переліку заходів, які забороняються під час карантину на території Запорізької області.

 


Страница 1 из 3


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@