Інформація щодо коронавірусу COVID-19
Оперативна інформація щодо коронавірусу станом на 07.04.2021
alt
За період з 01 по 07 квітня 2021 року на території Розівської селищної ради зареєстровано 28 нових випадків захворювання на COVID-19, підтверджених методом ПЛР, 5 хворих госпіталізовані. Всього за квітень 2021 року проведено 36 тестування методом ПЛР серед населення селищної  та 105 тестування швидкими тестами на антигени до COVID-19 (з них: 29 позитивних, 76 негативних). 

Найбільша кількість захворілих в смт. Розівка – 18 хворих та в Зорянському старостинському окрузі – 6 хворих. На інших територіях поодинокі випадки захворювання на коронавірусну інфекцію.


Основними причинами великої кількості хворих на корона вірусну інфекцію в нашій громаді є нехтування основних карантинних правил (носіння маски у закритих приміщеннях та у місцях масового скупчення людей, миття рук з милом та обробка їх антисептиком, дотримання соціальної дистанції ) та низький відсоток провакцинованих осіб. Важливо зрозуміти всім, що в великій мірі  завдяки вакцинації ми зможимо сповільнити темпи розповсюдження цієї небезпечної інфекції. На останок хочеться додати, що можливе також і повторне зараження коронавірусної інфекції, на території нашої громади вже зареєстрований такий випадок.

Директор  КНП «Розівський центр ПМСД»                                                            Олександр ЯЛОВЕЦЬ

 


Страница 1 из 5


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@