Продовження карантину в Україні

 alt
Карантин в Україні офіційно продовжено до 31 серпня. Регіонам встановлюватимуть «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки в залежності від поширення коронавірусної інфекції. 24 липня відповідна постанова «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» № 641 була оприлюднена сайті уряду. Постанова містить 49 пунктів та регулює діяльність органів влади та суб'єктів господарювання.
Регіони з найменшою захворюваністю відноситимуться до «зеленої» зони, а області зі значним поширенням — до «жовтої», «помаранчевої» та «червоної». У зонах діятимуть свої обмеження, які посилюватимуться або послаблюватимуться залежно від рівня поширення хвороби. Проте уряд затвердив низку обмежень, обов’язкових для всіх регіонів.
Органи місцевого самоврядування в регіонах «помаранчевої» та «червоної» зон можуть вводити додаткові обмеження, але в межах своєї компетенції. Щоп’ять днів Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглядатиме рішення про зміну рівня епідемічної небезпеки в регіонах із «жовтим», «помаранчевим» або «червоним» рівнем.
 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@