Оперативна інформація станом на 13.10.2020 щодо коронавірусу в районі

 alt

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) в Розівському районі

 

Станом на 13 жовтня 2020 року в Розівському районі проведено 201 тестування експрес-тестами та 184 ПЛР-тести на визначення коронавірусної хвороби. Всього за весь період пандемії в Розівському районі зареєстровано 6 випадків захворювання на COVID-19, підтверджених методом ПЛР, з них 1 пацієнт проходить амбулаторне лікування, 4 пацієнта одужали та 1 хворий помер (особа похилого віку, яка відносилась до групи ризику (мала супутні хронічні серцево-судинні патології, вікові порушення з боку серцево-судинної системи).

 

 З початком епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ значно підвищився показник захворюваності на коронавірус в Запорізькій області та в Україні вцілому: станом на 13.10.2020 року в області зареєстровано 5762 лабораторно підтверджених випадків, в т.ч. 507 – серед дітей та 502 – серед медичних працівників, а також 88 летальних випадків від COVID-19, більше 50% з яких померли протягом вересня – початку жовтня 2020 року.

Наразі майже всі райони області перебувають у жовтій або помаранчевій епідемічній зоні. Розівський район ще перебуває в зеленій зоні. Ситуація з ліжками в профільних лікарнях, де надається стаціонарна допомога хворим на коронавірусну інфекцію та хворим з пневмоніями і ускладненими ГРВІ дуже напружена –  всі заклади заповнені майже на 90%.

Тому вкотре нагадуємо вам про необхідність дотримання карантинних заходів та заходів особистої безпеки та гігієни: носіть маски у закритих приміщеннях та у місцях масового скупчення людей, мийте руки з милом, користуйтеся антисептиками, дотримуйтесь соціальної дистанції та, за можливості, обмежте пересування і  контакти з іншими людьми. Особливу увагу на це слід звернути особам, що входять до групи ризику, а саме людям похилого віку та особам, що мають хронічні захворювання та імунодефіцитні стани.

При перших ознаках нездужання чи ГРВІ повідомляйте телефоном свого сімейного лікаря! У разі звернення до медичного закладу з ознаками респіраторного захворювання обов’язково одягайте маску та повідомляйте про це чергового працівника Центру при вході: у закладі діє розмежування потоку пацієнтів – для пацієнтів з ознаками ГРВІ є окремий вхід та окремий кабінет прийому. Пацієнти, що приховують свій стан, наражають на небезпеку як працівників Центру, так і інших відвідувачів!

Будьте здорові, дотримуйтесь карантинних заходів та не піддавайтесь паніці!

Директор

КНП «Розівський центр ПМСД»                                       Олександр ЯЛОВЕЦЬ

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@