Звіт КП «Розівський комунгосп» за січень 2021 року

 alt alt alt

Звіт

комунального підприємства  «Розівський комунгосп» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області щодо проведеної роботи за січень 2021 року

Для забезпечення безперешкодного та безпечного руху мешканців громади та руху автомобільного транспорту з 13 по 25 січня проводилися роботи з розчищення доріг селища та центрального тротуару від снігового покрову. Вся техніка була спрямована першочергово на вулиці, по яких проходить рух маршрутних транспортних засобів та шкільних автобусів. Було забезпечено доступ до об’єктів соціальної сфери: шкіл, садочку, лікарні та інших об’єктів соціальної сфери. Розчищенно від снігового покрову в с Розівка автобусні зупинки, пішеходні переходи, посипано пісщано-сіляною суміщю тротуані доріжки по вул.Центральній, Каштановій,Гоголя.

Проведено демонтаж новорічних ялинок по старостинським округам(Азов, Солодководне, Маринопіль та Новозлатопіль).

Проведено заміну електричних ламп, ремонтування вуличних ліхтарів на територіях:  с.Зоряне, с.Кузнецівка, с.Зоря,с.Новгород, с.Святотроїцьке, с.Азов та смт Розівка по вул.Молодіжна та Пушкіна.

Обпиляно аварійні дерева по вул.Каштановій та на кладовищі №1, випиляно порослі в шкільному саду  Розівської опорної школи по вул.Центральній. Проводилися ремонтні роботи по впорядкуваню тротуару – 18 метрів квадратних по вул. Центральній (біля будинку №48) та по вул Каштановій 4 метра кв.

Велися ремонтні роботи по відновленю роботи водопроводу с.Азов та с.Солодководне.

Відповідно до  Закону України «Про житлово-комунальні послуги», станом 01.02.2020 укладено 717 договорів між споживачем послуг та виконавцем послуг із збирання, перевезення твердих побутових відходів, відповідно до типового договору (в. ч. 31 договір за січень місяць). Оформлено та укладено з мешканцями с.Азов 83 договори про надання послуг з постачання холодної води.

 

Начальник КП

«Розівський комунгосп»

 

 

 Валерій КОВАЛЕНКО


alt alt alt
 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@