Шановні жителі громади, керівники організацій, установ, підприємств та приватні підприємці!
 Шановні жителі громади, керівники організацій, установ, підприємств та приватні підприємці !

Інформуємо Вас що згідно  чинного законодавства України, а саме: відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи», власники  або  наймачі,  користувачі,  у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають  договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення твердих побутових  відходів (Рішення виконавчого комітету Розівськоїселищної ради № 97 від 29.05.2020р) та відповідно до правил благоустрою території населених пунктів, розроблених з урахуванням схеми санітарного очищення населеного пункту та затверджених Рішенням Розівської селищної ради від 21.03.2013р. №3 «Правила благоустрою населених пунктів Розівської селищної ради» здійснюють оплату таких послуг.

Відповідно до п.1 ч.3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,споживач зобов’язується укласти договір на надання житлово-комунальних послуг,підготовлений виконавцем на основі типового договору. Докатегорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, приватних підприємцівякі отримують житлово-комунальні послуги.

Додатково повідомляємо, що згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тобто, відсутність договору на вивезення твердих побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою Розівської ОТГ і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Прохання до громадян, юридичних осіб, підприємців, які не заключили договір з вивезення твердих побутових відходів, в термін до 15 липня 2020 року звернутися до КП «Розівський комунгосп» Розівської селищної ради за адресою смт.Розівка , вул.8 Березня, буд. 4  для укладання такого договору.

Документиякі потрібні для укладення договору:

Для фізичних осіб:

  1. Паспорт власника будинку -копія.

  2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код)
    власника будинку-копія.

Для  юридичних осіб, приватних підприємців:

  1. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб
    підприємців та громадських формувань-копія.

Начальник КП «Розівський комунгосп»                   Євгеній   ЖУКОВ

  
 
© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@